Zamek Książ luboń

Atrakcje Zamku Książ

Wyszukujesz ciekawych wrażeń? Co powiesz na rozkoszną zabawę w otoczeniu pięknych sal a przy tym wyśmienitej przyrody? Już dzisiaj odwiedź Zamek Książ! Dajemy doświadczenia natury estetycznej jak również silniejsze przeżycia. Zamek jest jednym z najpiękniejszych naszych zabytków. To trzecia, co do okazałości budynek tego typu w naszym kraju. 
Dla zwiedzających pragnących docenić urodę rozmaicie upiększanych wnętrz oferujemy zwiedzanie dzienne. Dla tych, którzy szanują dreszczyk emocji i nie obawiają się zgaszonego światła oferujemy zwiedzanie nocne. Troszczymy się dodatkowo o naszych najmłodszych gości – aranżujemy naukę złączoną z wycieczką po zamku. 
Przyjezdni mogą liczyć na zakwaterowanie w zamkowym hotelu oraz rozkoszne posiłki w restauracji. Na obszarze kompleksu znajduje się także sklep z pamiątkami oraz palmiarnia. Jeśli umęczy cię krążenie po korytarzach a przy tym komnatach, spędź czas w Książańskim Parku Krajobrazowym w pięknym a w dodatku fenomenalnym środowisku malowniczej natury. Już dziś wybierz się do Książa!


Możliwość komentowania jest wyłączona.